Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Xenosquad. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Xenosquad

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Xenosquad"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Xenosquad"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Xenosquad to strategiczna gra turowa, w której roboty walczą z różnymi pozaziemskimi stworzeniami. Każdy potwór ma swoje mocne i słabe strony, wykorzystaj to! Swojego robota możesz przemieszczać po zielonych polach. Na polu żółtym możesz dokonać ataku. Wrogowie, którzy stoją na czerwonym polu, możesz zaatakować klikając na nich. Niektóre skrzynie zawierają punkty, dzięki którym między poziomami mażesz zupgradować swoją broń. Inne skrzynie zawierają amunicję. Zwracaj uwagę na poziom różnych wartości dotyczących Twoich robotów, sprawdzisz to na belkach po prawej na dole ekranu!

Sterowanie grą

Klikaj, aby przemieszczać roboty lub dokonywać napaści na potwory. Aparat/kamerę możesz przemieszczać na trzy sposoby: za pomocą myszki, za pomocą strzałek lub WASD. Aby przekręcać aparat kliknij jednocześnie na Ctrl i lewy przycisk myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/rpg/xenosquad.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Xenosquad Little Game