Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zamek Potworów. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Zamek Potworów

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Zamek Potworów"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Zamek Potworów"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Witamy w Zamku Potworów! Przemieszczają się tutaj najróżniejsze stworzenia, które może na pierwszy rzut oka wydają się przerażające, ale które jednak mają dobre zamiary: obronić księżniczkę z zamku przed najeźdźcami. Szkielet (shortcut Q) napada na najeźdźców z bliska, roślina (shortcut W) wystrzeliwuje z odległości gwoździe, śluz (shortcut E) spowalnia wroga, diabełek (shortcut R) zmienia postać i na chwilę powstrzymuje wrogów, ul (shortcut R) wysyła na wroga hordy pszczół, trup (shortcut S) otrzymuje dodatkowe kości za każdego zgładzonego wroga, błotny człowiek (shortcut D)strzela kulami błota i smok (shortcut F) robi to samo, ale strzela kulami ognia. W stronę wroga można też wysłać różne czarodziejskie zaklęcia: rodzaj morza ognia (shortcut Z), burzę śnieżną (shortcut X), burze i pioruny (shortcut C0 oraz tornado (shortcut U). Kiedy potwór wykona klikakrotnie napaść, można go zupgradować, kiedy pojawi się nad nim gwiazda. Można grać w dwóch różnych zamkach i w dwóch różnych modusach: łatwym i normalnym.

Sterowanie grą

Kliknij na jeden z shortcuts, a następnie na miejsce gdzie chcesz umieścić potworka lub gdzie chcesz wykonać zaklęcie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_castle/monster_castle.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zamek Potworów Little Game