Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Zombi w Londynie. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Zombi w Londynie

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Zombi w Londynie"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Zombi w Londynie"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Wdaj się w potyczkę z Rupertem Whitewaterem, złym czarodziejem i jego wojskiem zombi, którzy wspólnie próbują zapanować nad Londynem. Na mapie zobaczysz w jakich częściach miasta należy zabrać się za robotę. Dzięki 'skills merchant' zakupisz dodatkowe umiejętności, ale najpierw, oczywiście, należy zdobyć odpowiednią ilość punktów. Postaraj się wykorzenić zombi zanim one dopadną Ciebie!

Sterowanie grą

Korzystaj z WASD, aby się poruszać i z myszki, aby celować i strzelać. Chcąc kopnąć, kliknij na belkę spacji. Za pomocą Q zmienisz broń, a za pomocą R ją przeładujesz.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/zombie_attack/ruperts-zombie-diary.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Zombi w Londynie Little Game