Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Big Battle Tanks. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Big Battle Tanks

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Big Battle Tanks"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Big Battle Tanks"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Trwa wojna, a Ty znajdujesz się na Syberii. Myślałeś, że uda Ci się przejechać swoim czołgiem bezpiecznie, ale to była pomyłka: wróg w swych czołgach już czeka na Ciebie! Oczywiście nie pozwoli Ci, abyś wziął w posiadanie jego przestrzenie i walczy o swe dobra. Spróbuj więc wyłączyć czołg przeciwnika z gry. Po dwóch celnych strzałach uda Ci się wyłączyć jeden pojazd wroga z gry. Naboje przeciwnika mogą Ciebie wyłączyć z gry za jednym razem. Mogą również spowodować, że zacznie się pod Tobą kruszyć lód co może również okazać się bardzo niekorzystne. Przemyśl więc swą napaść dobrze i następnie dobrze celuj!

Sterowanie grą

W tę grę możesz zagrać zarówno za pomocą myszki jak i klawiatury. Zajrzyj pod "Instructions' w grze jak grać za pomocą klawiatury. Korzystaj ze strzałek, aby poruszać swoim czołgiem. Strzałki w górę lub w dół służą do zmian kąta kopuły, a page up en page down służą do zmian siły strzału. Kliknij na belkę spacji, aby strzelać a na Q i E aby wybrać broń.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/tanks/big-battle-tanks.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Big Battle Tanks Little Game