Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Cursed Treasure. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Cursed Treasure

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś królem Orksów, zombi i demonów, a w pewnej grocie przechowujesz skarb. Mieszkańcy pobliskiej wioski dowiadują się o tym i teraz udają się na masowe poszukiwania. Musisz szybko postarać się, aby skarby nie zostały skradzione! Twoi wrogowie wchodzą przez wejście i udają się w stronę groty. Tam zabierają jeden z Twoich kamieni szlachetnych i udają się na powrót do wyjścia. Buduj szybko wieże w strategicznych miejscach i tak, aby powstrzymać złodziei. Masz do wyboru trzy rodzaje wież: kryjówki, które można zbudować tylko na trawie, wykopy, które można zrealizować na śniegu i świątynie, które ustawisz na skałach. W lesie nie można zbudować żadnej wieży. Budowa każdej wieża wymaga posiadania złota, zadbaj więc o to, aby jego ilość była dostateczna! Za każdego wyłączonego z gry wroga, otrzymasz złoto. Wieże strzelają automatycznie do każdego wroga. Im więcej ich zestrzelisz tym więcej zarobisz experience-punten, dzięki którym z kolei z'upgradujesz wieże (po pojawieniu się ikonki 'w górę).

Sterowanie grą

Aby zagrać w tę grę w Obronne Wieże skorzystaj z myszki. Trzymaj wciśnięty Shift, aby budować zamki, lub wykorzystać większość zaklęć.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/cursed-treasure.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Cursed Treasure Little Game