Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Dragon Defense. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Dragon Defense

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Dragon Defense"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Dragon Defense"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś młodym smokiem, którego zadaniem jest bronić swego grubego, leniwego tatę przed wrogami, którzy na niego napadają. Zbieraj różne przedmioty i rzucaj je daleko. Możesz podnosić wszystko, z wyjątkiem szefów. Spróbuj zebrać też jak najwięcej pieniędzy! Do walki możesz włączyć wynajętych żołnierzy, którzy wykonać mogą za Ciebie brudną robotę. Żołnierzy możesz wytrenować. Smoka możesz z'upgradować za pomocą ikonki z łapą smoka.

Sterowanie grą

Aby sterować smokiem, korzystaj z myszki. Klikaj aby podnosić różne rzeczy. Puść lewy przycisk myszki, aby rzucić przedmiot.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/defend_your_castle/red_dragon_rampage.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Dragon Defense Little Game