Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Farma w Nocy. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Farma w Nocy

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Farma w Nocy"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Farma w Nocy"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
6
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ten gospodarz został w nocy napadnięty przez swoje własne zwierzęta. Możesz mu pomóc się obronić? W tę grę możesz zagrać w jednym z trzech modusów: łatwym, normalnym i trudnym.

Sterowanie grą

Kliknij na W, aby skoczyć, na A, aby poruszyć się w lewo, a na D, aby przesunąć się w prawo. Za pomocą Q zmienisz broń. Korzystaj z myszki, aby celować i strzelać.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/farm_at_night.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Farma w Nocy Little Game