Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Świat Króla Cliffy. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Świat Króla Cliffy

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Świat Króla Cliffy"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Świat Króla Cliffy"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.4
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Królestwo Macrodobia było wcześniej zarządzane przez króla Cliffy, popularnego władcę. Niebezpieczne wojska, pod władzą Generała Tzina napadły jednak na królestwo i od tego czasu jest ono pod rządami zaborcy. Przed swą śmiercią król Cliffy wypowiedział swą ostatnią wolę,wyrażającą rzyczenie, aby Generał Potts oswobodził kraj. Jednej wioski nigdy nie udało się Generałowi Tzin zająć. Z tej bazy zamierza Generał Potts wyruszyć z nowo sformowanymi oddziałami na odbicie kraju. Na mapie można zobaczyć gdzie są największe skupiska wroga. Zacznij tam, gdzie oczekujesz najmniejszego oporu. Na zmianę z wrogiem zajmujesz różne tereny. Im więcej terenów zajmiesz tym więcej zarobisz i dzieki temu zbierzesz środki na sfinansowanie kolejnych misji.

Sterowanie grą

Strzałki służą do poruszania się, a myszka do celowania i strzelania.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/heli_attack/helicops_territories.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Świat Króla Cliffy Little Game