Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Trująca Ziemia 2. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Trująca Ziemia 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Trująca Ziemia 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Trująca Ziemia 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Kiedy na Trującej ziemi razem z innymi ocaleńcami udałeś się na poszukiwanie kryjówki, wydarzył się wypadek i wszyscy zginęli. Wszyscy, z wyjątkiem Ciebie. Będziesz musiał ponownie udać się na poszukiwania nowej kryjówki. Udaj się na poszukiwania jedzenia, amunicji i masek gazowych: kiedy będziesz mieć wszystkiego dosyć możesz jeść, aby utrzymywać się w zdrowiu, skorzystać z maski gazowej, aby chronić siebie przed trującymi wyziewami i systematycznie przeładowywać broń, aby nie zostać bez amunicji. Uważaj na potworowate jaszczurki!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek, aby się poruszać i celować. Kliknij na belkę spacji, kiedy będziesz wykonywać jakąś czynność. A = strzelanie, S = skakanie lub puszczanie rzeczy, S + S = podwójny skok, R = przeładowanie broni, Q = zamiana broni, E = jedzenie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/shoot_and_avoid/earth_taken_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Trująca Ziemia 2 Little Game