Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Walka na Lotnisku 2. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Walka na Lotnisku 2

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Walka na Lotnisku 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Walka na Lotnisku 2"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
10
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Przed Tobą ciąg dalszy gry "Walka na lotnisku": zasady są podobne, jedynie wszystko obserwować możesz teraz z boku, a nie z góy. Wysyłaj żołnierzy w stronę baraków i innych budynków na lotnisku, aby to lotnisko zdobyć. Możesz to robić z lądu (z pozycji zdobytych baraków), jak i z powietrza (z 'airport units'): w tej sytuacji zrzucisz spadochroniarzy. Twój wróg ma taki sam cel, więc staraj się, aby wysyłać swoich żołnierzy w strategicznie dobre miejsca i aby wróg nie zajął Twoich pozycji! Powyżej budynków podana jest ilość żołnierzy, których możesz wysłać na misję.

Sterowanie grą

W czasie rysowania linii między jednym budynkiem, a drugim (który chcesz zdobyć) trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/war_game/airborne_wars_2.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Walka na Lotnisku 2 Little Game