Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Złe Oko. Zagraj też w inną z gier Gry Akcji na Multumgier !

Złe Oko

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Złe Oko"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Złe Oko"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Jesteś ogromnym, mechanicznym okiem, które pilnuje tego co dzieje się w laboratorium. Jednak Twoim ostatecznym celem nie jest nadzorowanie budynku, ale bycie hakerem i zapanowanie nad wszystkimi komputerami i w ten sposób zdobycie mainframe. Wszędzie pełno jest naukowców, którzy chcą temu zapobiec , jednak mają oni jeden problem: bardzo boją się ciemności. I to potrafisz wykorzystać gasząc światło kiedy naukowcy zaczną się zbliżać. W ten sposób zdołasz też ich poprowadzić tam, gdzie Tobie to odpowiada. Potrafisz też zamykać i otwierać drzwi, więc kiedy to potrzebne na przykład zamknąć naukowców. Niestety po budynku chodzą nie tylko naukowcy, ale też i monterzy, którzy potrafiają włączać światło lub otworzyć drzwi. Roboty, które jeżdżą po terenie mogą być wykorzystane jako broń, w ten sposób staną się niebezpieczne dla ludzi. Postaraj się zdobyć absolutną władzę nad labaratorium!

Sterowanie grą

W tę grę możesz zagrać za pomocą myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/demolish/insane_rogue_ai.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Złe Oko Little Game